Giyotin Cam

Giyotin Cam

Giyotin sistemlerinin diğer bir adı da hareketli küpeşte sistemidir. Dikey hareket ederek açılıp kapanan bir sistemdir. Bu sistem açık duruma geldiği zaman panel yüksekliğinde sabit kalır. Bu sistemler genellikle cafe ve restoranlarda kullanıldığında yerden küpeşte yüksekliğinde genellikle masa hizasında kalır. Bu nedenle bu sistemlere hareketli küpeşte sistemleri adı verilmektedir.

Giyotin Cam Sistemleri

giyotin cam sistemleri manuel veya otomatik olarak dikey çalışma özelliği bulunan cam panellerdir. Giyotin sistemler belirli mekanlarda pencere veya korkuluk olarak kullanılmaktadır. Gölgelendirme.com bu anlamda hareketli küpeşte sistemlerini sunmaktadır. Hatasız, hızlı, kolay imalat, montaj ve tüm teknik servis aşamaları dahil olmak üzere kullanım amaçlarına uygun olarak birçok model içerisinde kolay avantajlar sağlayarak toptan perakende satış hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır.

Giyotin Sisteminin Avantajları

Bu sistemlerin kullanıcılara pek çok avantajı bulunmaktadır. Özellikle uzaktan kumandalı sistem ile veya manuel buton kullanılarak kanatların açıklık pozisyonları istenilen oranda kullanılabilir. Yağmur ve rüzgarlara bağlı olarak sensörler de sisteme dahil edilir. Böylece kötü hava şartlarında kullanılan mekanın tahrip edilme olasılığı ortadan kalkar.

Bunlar dışında çocuklara, bebeklere ve engelli kişilere de pek çok faydası bulunmaktadır. Dikey olarak açılabilen bu sistem tam otomatik olarak kullanılabilir. Tam otomatik olarak kullanıldığı zaman özellikle çocuklar, bebekler veya engelli kişilerin can güvenlikleri için uygun bir sistemdir. Gölgelendirme.com motorlu giyotin cam sistemleri uygulamalarını cafe, restoran veya pek çok sosyal alanlarda beklentilerin üstünde kaliteli çözümler uygulamaktadır.×